Öğeyi Oyla
(0 oy)
Türkiye Barolar Birliği Kurgusal duruşma yarışmasında Baromuzu temsilen Stajyer Avukatlarımız Anıl Uğulcan Öngen, Elif Özge Kuyumcu, Gizem Kaya ve Nedime Cansu Bağçe yarışacak olup, Baro Başkanımız Av. Gökhan Bozkurt, Yönetim Kurulu Üyemiz Staj Kurulu Koordinatörü Av. Sezgin Çetin, Staj Kurulu Başkanı Av. Aydın Fırat Muslu, Staj Kurulu Üyeleri Av. İlknur Uyguç Korkmaz ve Av. Ozancan Belci ile birlikte Ankara’da birazdan ilk duruşmaya katılacaklardır. Katılan ekibimize ve tüm barolara başarılar dileriz.
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Baromuz Çocuk Hakları Komisyonu tarafından Zümrüt Apartmanı isimli kitabın yazarı ve genel yayın yönetmeni hakkında suç duyurusunda bulunulmuştur.  
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Baromuz Çevre Komisyonu tarafından “5 HAZİRAN DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ” nedeniyle Aydın Barosu Başkanlık Odasında basın açıklaması yapılmıştır. Basına ve Kamuoyuna DÜNYA ÇEVRE GÜNÜ NEDENİYLE DUYURUDUR Ülkemiz, giderek büyüyen çevre ve iklim sorunlarıyla karşı karşıyadır. Sağlıklı ve dengeli bir çevrede yaşama hakkının sürekli ihlal edildiği günümüzde, sivil toplum kuruluşlarına ve meslek örgütlerine daha çok iş düşmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Anayasası’nın 17. ve 56. Maddeleri; herkese maddi ve manevi varlığını koruma ve geliştirme hakkı yanında,…
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)
Meslektaşımız Av. Muhterem Özdemir’e yönelik işlenen görevini yaptırmamak için direnme suçu ile Aydın 6.  Asliye Ceza Mahkemesi'nde açılan davanın duruşmasına Baro Başkanımız Av. Gökhan Bozkurt Yönetim Kurulu Üyemiz, Avukat Hakları Komisyonu Koordinatörümüz Av. Burak Özdemir ile Komisyon Başkan Yardımcısı Av. Ecem Sandıkcı ve komisyon üyeleri Av. Asiye Yalçın, Av. Dilek Ülker, Stj Av. Ayşe Melis Kürkcü katılmıştır. Katılma talebimiz kabul edilmiş olup, duruşma 16 Temmuz 2019 tarihine ertelenmiştir.
Çarşamba, 29 May 2019 12:40

BASINA VE KAMUOYUNA

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Baro Başkanlığımızca, meslektaşımız Av. Tuğçe Çetin’e yönelik, duruşma sırasında etek boyunun görüntüsünü almaya kalkmak ve diğer eylemlerinden dolayı İstanbul Anadolu Adliyesi’nde görev yapan Hakim Mehmet Yoylu hakkında HSK’ya açığa alınma ve soruşturma açılması talepli şikayette bulunulmuştur. Meslektaşlarımıza duyurulur. Saygılarımızla.
Çarşamba, 29 May 2019 10:31

KINAMA

Yazan
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Sayfa 1 / 160
IP Adresiniz :54.85.162.213
IP Adresiniz kayit altina Alinmistir ..