Öğeyi Oyla
(0 oy)
Baro Başkanımız Av. Gökhan Bozkurt, 28 Baro Başkanımızla birlikte, Ankara Barosu ev sahipliğinde düzenlenen Ankara Adliyesi önünde tutulan Adalet Nöbetine katılmıştır.  
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Baro Başkanımız Av. Gökhan Bozkurt, Türkiye Barolar Birliği’nde düzenlenen YARGI KARARLARINDA ÇOCUK ADALETİ SEMPOZYUMU’ nun açılışına katılmıştır.  
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Baro Başkanımız Av. Gökhan Bozkurt bugün Türkiye Barolar Birliği’nde düzenlenen 38. Baro Başkanları Toplantısı’na katılmıştır. Toplantının ana gündemini oluşturan, İstanbulda Cumhurbaşkanı korumalı tarafından Av. Sertuğ Sürenoğlu'na yapılan işkence ve hukuksuzluklar hakkında Türkiye’nin bütün baro başkanları ile birlikte imzalanan dilekçeyle HSK Başkan Vekilini ziyaret ederek sorumlu hâkimler ve savcılar hakkında, yine Cumhuriyet Başsavcılığı ziyaret edilerek korumalar ve sorumluluğu bulunan tüm kişiler hakkında şikâyette bulunmuşlardır. Toplantı sonunda Türkiye Barolar Birliği ve Barolardan yapılan ortak…
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Baro Yönetim Kurulumuz adına Baro Başkanımız Av. Gökhan Bozkurt'un seçim sonuçlarına ilişkin açıklaması. Avukatlık Yasası'nın 95. maddesinin yüklediği görev ve demokratik hukuk devletine olan inancımız gereğince kamuoyuna duyuruyoruz: Anayasamızın 6. maddesinin ilk cümlesi "Egemenlik, kayıtsız şartsız Milletindir.", son cümlesi ise "Hiçbir kimse veya organ kaynağını Anayasadan almayan bir Devlet yetkisi kullanamaz." şeklindedir. Yine, 2972 Sayılı Yasa'nın "Belediye başkanlıklarına seçilenlerin tespiti" başlıklı 22. maddesinin son cümlesi de "Büyükşehir belediye başkanı seçimlerine ilişkin ilçe…
Öğeyi Oyla
(0 oy)
Baromuza kayıtlı meslektaşımız Av. Cem Demiralay'a görevi sırasında saldıran sanık hakkında açılan kamu davasının ilk duruşmasına Baro Başkanımız Av. Gökhan Bozkurt ve Avukat Hakları Komisyonu Koordinatörü Yönetim Kurulu Üyemiz Av. Burak Özdemir katılmışlar, Baro Başkanlığımızın davaya katılma talebi mahkemece kabul edilmiş, duruşma Haziran ayına ertelenmiştir. Meslektaşımızın yanında davayı sonuna kadar takip edeceğimizi tekrar kamuoyuna ve meslektaşlarımıza duyururuz. Saygılarımızla.
Öğeyi Oyla
(0 oy)
5 Nisan Avukatlar Günü Etkinlikleri çerçevesinde düzenlemiş olduğumuz, Kültür Ve Turizm Bakanlığı İzmir Türk Dünyası Dans Ve Müzik Topluluğu konserimizi meslektaşlarımızın ve halkımızın katılımıyla Şükran Güngör -  Yıldızkenter Kültür Merkezi ve Tiyatro Salonunda gerçekleştirdik.Sanatçılarımıza ve katılan tüm konuklarımıza teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Sayfa 1 / 154
IP Adresiniz :54.91.121.255
IP Adresiniz kayit altina Alinmistir ..