Çarşamba, 28 Aralık 2016 14:31

ÖZEL AYDIN MEDİNOVA HASTANESİ PROTOKOLÜ HK.

Aydın Özel Medinova Hastanesi ile bugün imzaladığımız protokol çerçevesinde; Baromuza mensup avukatlar, Stajyer Avukatlar ve baro çalışanlarımız ile birinci derece yakınları ayakta/yataklı tüm tedavileri ve sağlık tarama hizmetlerini %20 indirimli olarak alacaklardır. Hayırlı olması ve sağlık dileklerimizle  duyurulur.

1- Aydın Barosu personeli ve kayıtlı üyeleri ile bakmakla yükümlü oldukları 1. derece aile fertleri için Özel
Medinova Hastanesi, muayene fark ücreti ile ayakta veya yatarak gerçekleştirilen tedaviler esnasındaki tüm tahlil, tetkik, ameliyat ve yatan hasta hizmetlerinde oluşan fark ücretlerine yıl boyunca %20 indirim uygulayacaktır. (İlaç, sarf malzemesi, dış doktor, ve özel sigorta katılım payları hariçtir).

2- Aydın Barosu personeli ve kayıtlı üyeleri ile bakmakla yükümlü oldukları 1. derece aile fertlerinden Sosyal Güvenlik Kurumu'nun belirlemiş olduğu ve alınmasını zorunlu kıldığı devlete ait katılım payı alınacaktır.

3- Özel Medinova Hastanesi check-up paketlerinin Aydın Barosu personeli ve kayıtlı üyeleri ile bakmakla yükümlü oldukları 1. derece aile fertleri tarafından kullanılması durumunda, cari check-up paket tutarı üzerinden %20 indirim uygulanacaktır.

4- Aydın Barosu personeli ve kayıtlı üyeleri İle bakmakla yükümlü oldukları 1.derece aile fertlerine, Özel Medinova Hastanesinde indirimli sağlık hizmeti alabilmeleri için çalışan kimlik kartı ya da kurum sevk kağıdı düzenleyecektir. Hastalar, söz konusu kimlik kartı ya da kurum sevk kâğıdı ile müracaat edeceklerdir.

5- Sözleşmenin sonlandığı tarihte, Aydın Barosu personeli ve kayıtlı üyeleri ile bakmakla yükümlü oldukları 1.derece aile fertlerinin devam eden tedavileri tamamlanacaktır.

Okunma 4089 defa

IP Adresiniz :54.226.25.74
IP Adresiniz kayit altina Alinmistir ..