Çarşamba, 22 May 2019 10:57

AYDIN BAROSU ÖZEL KARADENİZ TURU

------------------------->>>>> KATILIM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ <<<<<<-------------------------

 

29 Temmuz 2019 1.Gün : İzmir Adnan menderes havalimanından saat 07.40 Pegasus uçuşuyla Trabzon’a gidiyoruz.09:30 saatlerinde Trabzon’da olmayı planlıyoruz.Buradan sonra İlk olarak Milli Park, Sümela Manastırı, Atatürk Köşkü, Trabzon, Soğuksu Mevki Trabzon Kalesi ve surları göreceğiz. Panoramik Ayasofya Müzesi, Telkâri Atölyesi, Trabzon öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Daha sonra Sürmene’de çay fabrikasını gezeceğiz. Burada çay hakkında detaylı bilgi verilip tadım yapacağız. Uzun göle doğru yola çıkıyoruz. Burada meşhur Uzungölde zaman geçirdikten sonra Uzungölde seyir terasına çıkacağız.Burada Uzungölü tepeden görüp harika fotolar çekeceğiz.Sürmene Bıçak atölyesine gideceğiz ve bilgi alıp alışveriş yapmak için zamanımız olacaktır.Akşam konaklamamız ve yemeğimiz otelde.

30 Temmuz 2019 2.Gün: Sabah kahvaltıdan özel Rize bezi alışverişi için zamanımız olacaktır. Ayder Yaylası, gidiyoruz. Öğlen yemeği- kırmızı benekli alabalık, Fırtına Vadisinde Fırtına Deresi Kenarında yiyeceğiz. Daha sonra Gelin Tülü Şelalesi, Ortan köyü Karadeniz Köyü 200 yıllık, Şen yuva köprüsü, Zil Kale- Palovit Vadisi-Çat Vadisi, Palovit Şelalesi geziyoruz.Konaklama Pazarda.

31 Temmuz 3.Gün: Sabah kahvaltımızın ardından Gürcistan Batum’a geçeceğiz. Burada Asperos, Gonio, Gonio Köprüsü, Botanik Parkı, Batum Limanı, Madea Heykeli ve meydanı, Piscidan Heykeli ve Asopa Meydanı, Orta cami, Batu’mun tek camisi, Türk Mahallesi, Batum Limanı gezeceğiz. Buradaki gezimiz bittikten sonra Trabzon’a doğru yola çıkacağız.

01 Ağustos 4.Gün : Oteldeki kahvaltımızı aldıktan sonra Trabzon havalimanına doğru yola çıkıyoruz.12:05 Pegasus uçağıyla İzmir’e uçuyoruz.Buradan sonra Aydın’a transferimiz gerçekleştikten sonra harika bir Fibar Gezisinin sonuna daha geliyoruz.Siz değerli misafirlerimizle vedalaşarak ayrılıyoruz.

TURA DAHİL OLAN HİZMETLER  

*OTELLERDE YARIM PANSİYON KONAKLAMA
*LÜKS OTOBÜSLERLE ULAŞIM
*PROFESYONEL REHBERLİK VE ÇEVRE GEZİLERİ 
*SEYAHAT SAĞLIK SİGORTA

*GİDİŞ DÖNÜŞ UÇAK BİLETLERİ

*AYDIN İZMİR TRANSFER

 TURA DAHİL OLMAYANLAR
*MÜZE ÖREN YERİ GİRİŞ ÜCRETLERİ            

*ÖĞLE YEMEKLERİ      

*KİŞİSEL HARCAMALAR 

*OTOBÜSLERİN ÇIKAMADIKLARI YAYLALARDAKİ DOLMUŞ ÜCRETLERİ

*BATUM’A GEÇİŞ 

Tur Fiyatı : Yetişkin 1850 TL – 0/6 Yaş Çocuk : 1450 TL – 7/12 Yaş Çocuk : 1650 TL

Not : Fiyatlar Min.40 Kişi Katılımına göre belirlenmiş olup , opsiyon tarihi 29 Mayıs 16.00’a kadardır.

Çocuk İndirimleri sadece iki yetişkinin yanında konaklama yapıldığında geçerli olacaktır.

 

------------------------->>>>> KATILIM FORMU İÇİN TIKLAYINIZ <<<<<<-------------------------

 

Okunma 4373 defa Son Düzenlenme Çarşamba, 22 May 2019 14:28

IP Adresiniz :3.233.239.102
IP Adresiniz kayit altina Alinmistir ..