TAZMİNAT ONLINE HK.

Baromuz ile işçilik alacakları, trafik ve iş kazalarından kaynaklı tazminat hesaplamaları yapan Tazminat.com arasında yapılan anlaşma kapsamında; Tazminat.com sınırsız üyeliği avukat ve stajyer avukatlar için 31/01/2022 yılına kadar ücretsiz olarak tahsis edilmiştir. Ücretsiz üyelik bitiminde dileyen meslektaşlar, 31/01/2023 tarihine kadar sınırsız üyeliği güncel fiyatından %50 indirimli olarak kullanabilecektir. Ücretsiz kullanımdan yararlanabilmeniz için ödeme sayfasında yer alan fatura bilgilerinin kaydedilmesi gereklidir. Ardından “Sınırsız Kullanım” Paketini seçmeli ve size özel tek kullanımlık XXXXX kodunu, ödeme sayfasında bulunan kampanya kodu sekmesinde uygulamanız ve ardından ödeme tuşuna basmanız gerekmektedir. İyi günlerde kullanın.
Aydın Barosu

AKTİVASYON

Baromuz ile işçilik alacakları, trafik ve iş kazalarından kaynaklı tazminat hesaplamaları yapan Tazminat.com arasında yapılan anlaşma kapsamında, 31.01.2022 tarihine geçerli sınırsız üyelikten yararlanabilmeniz için;
1- Tazminat.com sitesine girip “KAYDOL” tuşuna basarak kayıt yaptırmalısınız.
2- Kaydolma sayfasında, şifre kısmını kendiniz belirleyebilirsiniz. Kod, Ödeme Sayfasında kullanılacaktır.
3- Kayıt esnasında belirtmiş olduğunuz e-postanıza bir aktivasyon maili gönderilecektir.
4- Aktivasyon işlemi tamamlandıktan sonra Tazminat.com sitesi üzerinden “Portala Giriş” butonuna tıklanması gerekmektedir.
5- Portala giriş yapıldıktan sonra “Ödeme” sayfasına tıklanmalı ve fatura bilgileri güncellenmelidir.
6- Fatura bilgilerinin güncellenmesinden sonra sayfada açılacak ödeme ekranında yer alan “Sınırsız Kullanım” Paketi seçilmeli, ödeme tipi olarak “Kredi Kart” seçilmelidir. Kredi kartı bilgilerinin girilmesine gerek yoktur.
7- Son olarak, size özel gönderilen kodu, kampanya kodu sekmesinde girip “Kampanya Kodunu Uygula” butonuna basmanız gerekmektedir.

İyi günler dileriz.
Aydın Barosu

Aydın Baro Başkanlığı